اخبار > تبریک بابت مشارکت گسترده ایرانیان در انتخابات


  چاپ        ارسال به دوست

قدردانی سفیر جمهوری اسلامی ایران از هموطنان مقیم اسپانیا

تبریک بابت مشارکت گسترده ایرانیان در انتخابات

قدردانی سفیر جمهوری اسلامی ایران از هموطنان مقیم اسپانیا بخاطر مشارکت حماسی در انتخابات ریاست جمهوری 
بسم الله الرحمن ارحیم
مردم با بصیرت و فهیم ایران در داخل و خارج از کشور بار دیگر با خلق یک حماسه غرورآفرین ملی که رأی اعتماد مجدد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تثبیت مردمسالاری اسلامی در سرزمین همیشه جاوید ما بود، جهان را به تعظیم واداشتند و برگ زرین دیگری در تاریخ افتخارات کشور عزیزمان رقم زدند. جامعه بین المللی پیام روشن این حضور شکفت انگیز را شنید. دستگاه دیپلماسی به پشتوانه بیش از 41 میلیون رأی اقتدار آفرین اقشار مختلف مردم، با قدرتی مضاعف به استیفای حقوق ملت همراه با عزت ملّی و رعایت حکمت در ارتباطات جهانی و اهتمام به اقتدار بین‌المللی همت خواهد گمارد.      
هموطنان عزیز ایرانی مقیم اسپانیا همگام با ایرانیان مقیم 103 کشور جهان و همسو با اقیانوس خروشان ملت در داخل کشور با حضور در دو شعبه انتخابیه مادرید و بارسلون در خلق این حماسه ملی مشارکت هوشمندانه ای داشتند و با شکیبایی و حضوری چشمگیر، جلوه هایی زیبا از همدلی و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند و گامی بلند در راه اعتلای کشور، منافع ملی و سرافرازی ایران عزیز برداشتند. در نتیجه شمارش مجموع آراء دو شعبه انتخابیه مادرید و بارسلون و از تعداد کل  905 برگ رأی (صحیح) مأخوذه، آقای حسن روحانی 865 رأی، آقای سید ابراهیم رئیسی 35 رأی، آقای سید مصطفی آقا میرسلیم 3 رأی و آقای سید مصطفی هاشمی طباء  2 رأی کسب نمودند.    
اینجانب با سپاس و خاکساری به پیشگاه ایزد متعال و درود به پیشگاه ملّت فهیم و با بصیرت ایران، خلق حماسه ملی 29 اردیبهشت 1396 را به جامعه فرهیخته هموطنان مقیم اسپانیا تبریک عرض می نمایم و این همت بلند را ارج می نهم و از درگاه ایزد منّان برای هموطنان ارجمند، بهروزی و سربلندی پایدار مسالت می نمایم.


١٨:٢٥ - 1396/03/01    /    شماره : ٤٥٦٠٥٣    /    تعداد نمایش : ١٥٧خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر